dutchsander.com
September 21, 2024, 07:35:43 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: SMF - Just Installed!
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: I am the new guy  (Read 290 times)
MFNAlissa
Newbie
*
Posts: 1

tratament repigmentare par alb Sereni Capelli Am facut o schimbare, iar colegii nu m-au mai recunoscut. Am sa va scriu mai jos o intamplare din viata mea, care pe neasteptate mi-a resetat cursul vietii si care cu siguranta se va dovedi un ejutor i


View Profile WWW
« on: December 26, 2022, 05:44:04 AM »

fiole par ginseng Sereni Capelli


ma ocoleau femeile, iar acum toate vor cum mine?!



Voi scrie experienta personala legata de un pas important din viata mea. Ceva m-a indemnat sa vin aici si sa scriu, cu speranta ca voi ajuta macar cateva persoane sa isi recapete viata inapoi.


Intotdeauna am fost o persoana foarte comunicativa si prietenoasa. Mereu, oriunde ma duceam, imi faceam niste legaturi si eram centrul atentiei.
 Toate acestea pana am observat ca totul se schimba. Nu mai eram persoana bagata in seama, trebuia sa ma straduiesc sa mai vorbeasca cineva cu mine. Atunci am simtit cum amprenta batranetii se revarsa asupra mea.
 Stiam cumva ca se va intampla si acest lucru, insa cand chiar am inceput sa simt respingerea societatii in timp real, a fost o realizare mult mai profunda decat cand doar ma gandeam la ea.
 Oamenii din jur nu mai erau asa incantati sa vina la mine, sa ne cunoastem. Nu mai ofeream aceeasi stare de spirit. Ma uitam la ceilalti tineri, in locul carora am fost si eu, cum se distreaza impreuna si entuzasmul din ochii feicaruia cand vorbesc unul sampon cu aminexil altul. Entuziasm pe care eu nu il mai primeam.
 Eram, intr-adevar intr-o stare de soc, o criza de personalitate as putea spune. Nu mai stiam cum sa ma comport si cum sa abordez anumite situatii. Eram cu adevarat intr-o confuzie. Pana cand am facut alegerea vietii mele care mi-a redat atractia si beneficiile pe care le aveam si in tinerete.

 Dupa o perioada petrecuta in aceasta “criza” am ales sa ma schimb, nu asa eram eu, nu ma reprezinta. Am inceput sa ma intreb ce aveam atunci si nu mai am acum. Tot ce ma gandeam nu facea sens, aveam aceleasi atributii, acelasi comportament si chiar aceeasi stare de spirit, chiar daca inaintasem in varsta.
 Atunci am ajuns la concluzia “Ceva fizic s-a schimbat la mine”.Incepusem sa ma uit in oglinda si sa nu imi placa ceea ce vad. Atunci realizarea vietii mele s-a adeverit, aveam parul alb in cap!


Asa ca am decis sa incep sa ma documentez pentru a gasi cea mai buna solutie. Pe langa toti din jur care imi spuneau ca nu se poate si sa il las asa, am gasit si infinitele de leacuri babesti, si injectii sau clasicul vopsit, al carui angajament nu aveam de gand sa il iau. Nu pot sa merg saptamanal sa ma vopsesc, este pierdere de timp, bani si energie.
 Am cautat solutii permanente, si asa am dat de niste produse de la Sereni Capelli www.serenicapelli.ro . M-au surprins placut cand am observat cate informatii ofera, puteam sa ma informez despre absolut orice, si desigur, ca sa fac clar, nu as mai scrie in continuare despre aceste produse daca nu m-ar fi salvat.

 Sunt foarte multe firme care vand acest brand, insa eu am ales calea de a cumpara direct de la producator de pe ww.serenicapelli.ro, insa cum nicio firma nu ma plateste sa fac promovare in vreun fel, puteti cumpara de oriunde, chiar si din afara tarii. Brandul este Italian, insa se vinde peste tot in jurul globului.


Ce este drept, am ales acest brand si dupa ce am citit cateva sute de recenzii atat in tara cat si pe site-uri din alte tari si m-am lamurit ca este vorba despre un brand italienesc, ca produsele se fac in Italia si ca se vand pe toata planeta.

Dupa siguranta pe care am simtit-o, am cumparat aceste produse de la Sereni Capelli.
Am inceput sa le folosesc imediat cum le-am primit. Desigur, pentru a vedea rezultate, am citit ca trebuie minim 2 saptamani sa il folosesc, dupa care vor incepe sa apara rezultatele mult asteptate.

 In cateva saptamani, am observat ca nu mai imi cresc fire albe, deja imi cresc numai fire de culoarea tineretii, rezistente, lucioase, dar si mult mai multe.
 Odata cu folosirea acestor produse am observat ca nu numai culoarea parului era problema, ci si faptul ca nu mai era la fel de des. Acum am parul mai ceva ca in tinerete, de un luciu deosebit si fara goluri.

 De asemenea, nici nu a mai trebuit sa ma gandesc la matreata, nu a mai trebuit sa am emotii cand trec cu mana prin par, deoarece nu mai exista riscul sa cada matreata pe haine.

 Am obtinut rezultate incomparabil mai bune cu asteptarile mele, am cautat rezolvarea la o singura problema, si am gasit o singura rezolvare la aproximativ 7 probleme.


 Dupa aceste saptamani, mi-am recapatat viata inapoi, am avut succes in toate domeniile, toata lumea care ma vedea observa ca ceva este drastic schimbat la mine. Toata lumea mi-a spus ca parca am intinerit si parul arata mai bine decat in tinerete. Toate aceste lucruri mi-au oferit incredere in mine si mai multe beneficii decat credeam.

 Imi doresc prin aceasta relatare sa redau speranta si increderea celor care se afla sau se vor afla in aceeasi situatie ca si mine. Mereu se simte bine sa te poti relata la cineva si sa nu te simti singur. Nu uitati ca si cele mai mici schimbari pot aduce plusuri uriase. Nu renuntati la tineretea voastra:)
Logged

nogrey sampon cu aminexil keratina pareri Sereni Capelli


Pierderea tineretii interioare.



Am decis sa scriu articolul de mai jos prin a povestii o intamplare persoana, pentru a dovedii cititorilor ca niciodata nu
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!